Przejdź do treści
Sleepfare

Hotel al Sotoportego

★ Cannaregio 5595/A, Venice, IT

9.8 ocena gości· 709 opinii

O tym hotelu

Centralne położenie w Wenecji

Hotel al Sotoportego, położony zaledwie 300 metrów od kultowego Mostu Rialto i 800 metrów od Bazyliki św. Marka, oferuje doskonałe miejsce do zwiedzania Wenecji. Dzięki pobliskim Teatrowi La Fenice, Bazylice Frari oraz Scuola Grande di San Rocco, goście mogą zanurzyć się w bogatej historii i kulturze miasta.

Wygodne i Praktyczne Udogodnienia

Ten przyjazny zwierzętom hotel oferuje gościom klimatyzowane pokoje wyposażone w niezbędne udogodnienia, takie jak biurko, ekspres do kawy, lodówka i telewizor z płaskim ekranem. Dostępny jest także sejf, zapewniający spokój podczas pobytu. Ponadto, bezpłatne WiFi i prywatna łazienka z prysznicem dodają wygody.

Bliskość do Głównych Atrakcji

Zlokalizowany w niewielkiej odległości od Pałacu Dożów, Ca' d'Oro oraz Placu św. Marka, Hotel al Sotoportego zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji Wenecji. Dodatkowo, z lotniska Wenecja Marco Polo oddalonego zaledwie o 18 km, podróż do i z hotelu nie będzie sprawiać problemów.

Gotowy na komfortowy i stylowy pobyt w Wenecji? Zarezerwuj teraz swój pobyt w Hotelu al Sotoportego!

Dla członków te ceny spadają o 10%

Członkostwo jest darmowe i wymaga tylko adresu e-mail. Bez hasła, a ceny na tej stronie aktualizują się od razu.

Spadki cen hoteli, które zapisujesz, plus nasze badania cen. Jedno kliknięcie, by zrezygnować.Masz już członkostwo? Zaloguj się

Pokoje i ceny

Pokój Dwuosobowy z widokiem na kanał

Dla 2 osób · 14 m² · Queen bed

  • Desk
  • Air conditioning
  • Single-room air conditioning for guest accommodation
  • Private bathroom
  • Coffee machine

Economy Double Room with Canal View

Dla 2 osób · 11 m² · Double bed

  • Desk
  • Air conditioning
  • Single-room air conditioning for guest accommodation
  • Private bathroom
  • Coffee machine

Pokój dwuosobowy typu Standard

Dla 2 osób · 13 m² · Queen bed

  • Desk
  • Air conditioning
  • Single-room air conditioning for guest accommodation
  • Private bathroom
  • Coffee machine

Economy Room, Canal View

Dla 2 osób · 14 m² · Queen Bed

  • Air conditioning
  • Private bathroom
  • Free WiFi
  • Minibar
  • Shower

Pokój Trzyosobowy typu Standard

Dla 3 osób · 20 m² · Twin bed, Queen bed

  • Desk
  • Air conditioning
  • Single-room air conditioning for guest accommodation
  • Private bathroom
  • Coffee machine

Pokój trzyosobowy z widokiem na kanał

Dla 3 osób · 20 m² · Twin bed, Queen bed

  • Desk
  • Air conditioning
  • Single-room air conditioning for guest accommodation
  • Private bathroom
  • Coffee machine

Udogodnienia

  • Darmowe WiFi
  • WiFi dostępne
  • Bezkontaktowe zameldowanie/z wymeldowanie
  • Całkowity zakaz palenia
  • CCTV w ogólnodostępnych obszarach
  • Codzienne sprzątanie
  • Dostępna płatność bezgotówkowa
  • Fizyczne dystansowanie w jadalniach
  • Gaśnice
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Pokój bezalergiczny
  • Pokoje dla niepalących
  • Pokoje gościnne dezynfekowane pomiędzy pobytami
Pokaż wszystkie udogodnienia (23)
  • Pokoje rodzinne
  • Pracownicy przestrzegają lokalnych protokołów bezpieczeństwa
  • Pranie zgodnie z wytycznymi lokalnych władz
  • Przechowalnia bagażu
  • Sejf na wartości
  • Środek do dezynfekcji rąk w pokoju gościnnym i kluczowych obszarach
  • Standardy czyszczenia skuteczne przeciwko koronawirusowi
  • Usunięto wspólne materiały biurowe, takie jak menu i długopisy.
  • Zasady dystansu fizycznego przestrzegane

Lokalizacja

Co mówią goście9.8709 opinii

+ Excellent canal-side location, close to transport and attractions+ Outstanding, friendly and helpful host/service (Tiziano)+ Spotlessly clean rooms with attractive Venetian/Murano decor+ Canal balcony and beautiful views− Steep stairs and some accessibility challenges (chair lift exists but stairs still steep)− Beds were a bit firm for some guests− Occasional noise on special event nights (one reported World Cup noise)
Czystość10.0
Obsługa10.0
Lokalizacja10.0
Jakość pokoju9.0
Udogodnienia9.8
Stosunek jakości do ceny9.8

Nos encantó

10.0

Silencioso, cálido y limpísimo. La decoración es preciosa y muy cuidada. Con café y galletitas y tazas monísimas. Tienen un mapa personalizado súper útil. Descanso perfecto. Nuestra habitación daba al patio pero eso hacía que fuera muy pacífica. El chico del hotel muy simpático y servicial. Recomiendo 100%.

Laura · ES · 2026-10-23

Opinia gościa

10.0

The location was amazing and the staff was lovely!

Mathilde · FR · 2026-10-22

A place I will return

10.0

Super convenient location, beautiful ambiance and the view canal made my Venetian experience unforgettable. Tiziano was outstanding. I highly recommend this place.

− Nothing

Ida · US · 2026-10-19

séjour très agréable et accueil très attentionné, nous recommendons cette adresse

9.0

Nous avons été surclassé le deuxième jour dans une grande chambre très bien décorée, le première était jolie aussi mais plus petite. On avait vue sur une place ombragée et charmant, une pâtisserie était à coté et nous avons pris un très bon petit déjeuner tous les matins.

− rien

philippe · FR · 2026-10-18

Perfect experience

10.0

All of the experience was perfect from start to end. Tiziano was so responsive for every question and request, so friendly and nice, the hotel is in a perfect location, the room is so beautifully decorated and gave the feeling of a real baroque atmosphere. We enjoyed our stay very much

Dganit · IL · 2026-10-17

An amazing experience - like being in a fairytale (in the best way)!

10.0

This place is like staying in a fairytale setting. The room was so beautiful and it was magical being right on the canal. Tiziano was so friendly and helpful. Loved everything about this experience.

Leah · US · 2026-10-12

Warto wiedzieć

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Hotel al Sotoportego o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.

W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne.

Z powodu koronawirusa (COVID-19) ten obiekt stosuje rygorystyczne zasady dystansu społecznego.